KONST / Litografier / Färglitografi 12167318
nr 1216 7318
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Restauranginteriör. Signerad, numrerad 1376/1999. Motivet: 57x72 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:58:37
2.000 kr
2.400 kr
2.800 kr
2.200 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr
4.200 kr
4.600 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow